CENÍK MONITORINGU

PŘEDPLACENÁ SADZBA

pre jedno vozidlo alebo zariadenie
transportation

MÁTE VÍCE NEŽ 10 VOZIDEL?

Máte nárok na speciální nabídku! Naplánujte si svůj vozový park.

Proč zvolit řešení od nás?

MONITORING V KOSTCE

PROČ ZVOLIT MONITORING?

OSOBNÍ PŘEPRAVA:

Každý rok se na celém světě vyskytlo nejméně 7 milionů případů odcizených vozidel a tento počet neustále roste, údaje ve statistikách dopravních nehod jsou ještě vyšší. Sledování v reálném čase, Vám usnadní upozornění při zjištění pokusu o krádež nebo havárií.

NÁKLADNÍ DOPRAVA:

Moderní logistika vyžaduje mnoho informací na optimalizaci podnikání, dnes nestačí jen získat aktuální GPS souřadnici vašeho vozidla. Díky spotřebě paliva, ujeté vzdálenosti a mnoha dalším parametrům, které dokážete monitorovat víte regulovat náklady své flotily a tak ušetřit.

MONITORING OSOB:

Rodina a zdraví jsou pro většinu lidí prioritou, ne každý má však možnost být nepřetržitě nablízku svým starším nebo nemocným příbuzným. Právě oni jsou velmi často odkázáni na rychlou pomoc jiných, ale nedokáží nebo nemohou si ji přivolat. Současné technologie umožňují řešit případně výrazně usnadnit takové situace, a proto jsme se tímto směrem vydali i my.

LODNÍ DOPRAVA:

Mohlo by se zdát, že motorové čluny, lodě nebo osobní plavidla jsou luxusním zbožím, ale v současnosti stále více lidí používá takový druh dopravy. Pro zajištění bezpečnosti vám můžeme nabídnout obvyklé řešení sledování určeny pro vodní dopravu jako jsou lodě, skútry.